2013. május 30., csütörtök

Lezajlottak a selejtezők, teljes a tábla az Austrian Darts Openre

Véget értek a csütörtök esti selejtezők, így már minden résztvevő kiléte ismertté vált és a sorsolási tábla, valamint a játékrend is teljes, a tényleges résztvevők neveit tartalmazza.




Csütörtökön este mind az európai, mind pedig a rendező ország selejtezői lezajlottak Wiener Neustadtban, ezzel teljessé téve a pénteken rajtoló háromnapos torna résztvevőinek névsorát.

Az európai kvalifikáció teljes eredménylistája:
Első forduló:
Peter Martin 6-4 Daniel Van Allmen
Robert Wildgrube 6-1 Mareno Michels
Gino Vos 6-3 Leo Hendriks
Ryan De Vreede 6-2 Kurt Van De Rijck
Vincent van der Voort 6-1 Daniele Petri
Andree Welge 6-3 Richard van Zijtveld
Ronny Huybrechts 6-0 Benjamin Sorger
Claudio Monaldi 6-4 Jorg Hoffman
Antonio Alcinas 6-2 Jordy Terburg
Robin Schulz 6-0 Riccardo Marchese
Marco Brentegani 6-3 Stefano Tomassetti
Leon De Geus 6-0 Manuel Mayr
Jelle Klaasen 6-1 Jyhan Artut
Jerry Hendriks 6-2 Olaf Tupuschis

Második forduló (a táblára kerülésért):
Peter Martin 6-2 Sebastian Zadravec
Max Hopp 6-4 Robert Wildgrube
Roland Scholten 6-5 Gino Vos
Bernd Roith 6-3 Ryan De Vreede
Vincent van der Voort 6-2 Dragutin Horvath
Tomas Seyler 6-1 Andree Welge
Ronny Huybrechts 6-0 Claudio Monaldi
Antonio Alcinas 6-2 Robin Schulz
Leon De Geus 6-1 Marco Brentegani
Jelle Klaasen 6-3 Jerry Hendriks


A hazai, osztrák kvalifikáció teljes eredménylistája:
Első forduló:
Mensur Suljovic 6-0 Romas Czinar
Martin Kurecka 6-3 Erich Stadler
Michael Rasztovits 6-2 Stefan Koppler

Második forduló:
Manfred Eisen 6-4 Christian Thellmann
Andreas Pur 6-4 Martin Jager
Günther Rimser 6-2 Andreas Wimmer
Robert Mayer 6-5 Heinz Schram
Mensur Suljovic 6-0 Martin Hatzl
Maik Langendorf 6-3 Jurgen Brucker
Zoran Lerchbacher 6-1 Martin Kurecka
Christian Kallinger 6-0 Benjamin Fasching
Erwin Friedl 6-5 Michael Rasztovits
Rene Luka 6-1 Thomas Rattinger

Harmadik forduló 
(a táblára kerülésért):
Andreas Pur 6-1 
Manfred Eisen
Günther Rimser 6-1 Robert Mayer
Mensur Suljovic 6-3 Maik Langendorf
Christian Kallinger 6-1 Zoran Lerchbacher
Erwin Friedl 6-3 Rene Luka


Ronny Huybrechts a tavalyi döntős James Wade életét keserítheti meg a nyitókörben (Fotó: Holczer P.)

Végül pedig a fenti győztesekkel kiegészült játékrend és a teljes sorsolási tábla:

Austrian Darts Open - European Tour 4
Arena Nova, Wiener Neustadt

Május 31., péntek
Első forduló

Délutáni program (13-18 óra)
A nagyszínpadon (közönség előtt)

Kevin Painter - Terry Temple
Mark Webster - Dennis Smith
Dave Chisnall - Andreas Pur (Q)
Wes Newton - Paul Barham
Richie Burnett - John Henderson
Justin Pipe - Kevin McDine
Andy Hamilton - Roland Scholten (Q)
Paul Nicholson - Nigel Heydon
Ronnie Baxter - Peter Hudson
Terry Jenkins - Günther Rimser (Q)


A hátsó színpadon (közönség nélkül)
Peter Wright - Max Hopp (Q)

Colin Lloyd - Jamie Lewis
Ian White - Ross Smith
John Part - Kevin Dowling
Kim Huybrechts - Joe Cullen
Mervyn King - Peter Martin (Q)


Esti program (19-23 óra)

A nagyszínpadon (közönség előtt)
Gary Anderson - John Bowles
Mark Walsh - Christian Kallinger (Q)

Erwin Friedl (Q) - Steve Beaton
Robert Thornton - Vincent van der Voort (Q)

Andy Smith - Mensur Suljovic (Q)

Leon de Geus (Q) - Jim Walker

Jelle Klaasen (Q) - Steve Hine
Michael van Gerwen - Alan Tabern
James Wade - Ronny Huybrechts (Q)
Raymond van Barneveld - Antonio Alcinas (Q)


A hátsó színpadon (közönség nélkül)
Wayne Jones - Campbell Jackson
Brendan Dolan - Joe Murnan
Colin Osborne - Steve West
Arron Monk - Thomas Seyler (Q)

Stuart Kellett - Darren Webster
Jamie Caven - Bernd Roith (Q)


Június 1., szombat
Második forduló

Délutáni program (13-17 óra)
Part/Dowling - Dolan/Murnan
Wright/Hopp - M Webster/D Smith
Pipe/McDine - A Smith/Suljovic
Baxter/Hudson - Jenkins/Rimser
K. Huybrechts/Cullen - Kellett/D Webster
Chisnall/Pur - Caven/Roith
Newton/Barham - Osborne/West
Thornton/van der Voort - Walsh/Kallinger

Esti program (19-23 óra)
White/R Smith - Anderson/Bowles
Friedl/Beaton - Burnett/Henderson
van Gerwen/Tabern - Jones/Jackson
Hamilton/Scholten - Lloyd/J Lewis
van Barneveld/Alcinas - Painter/Temple
Klaasen/Hine - Monk/Seyler
Nicholson/Heydon - Wade/R. Huybrecths
de Geus/Walker - King/Martin

Június 2., vasárnap
Délutáni program (13-17 óra)
Harmadik forduló (nyolcaddöntők)

Esti program (19-23 óra)
Negyeddöntők
Elődöntők
Döntő

A mérkőzések sorrendje vasárnap a sorsolási tábla ágrajzának megfelelően alakul majd.

Austrian Darts Open - European Tour 4
(az ágrajz szerinti sorsolás)

Michael van Gerwen (1) - Alan Tabern
Wayne Jones (32) - Campbell Jackson
Ronnie Baxter (16) - Peter Hudson
Terry Jenkins (17) - Günther Rimser (Q)
Ian White (8) - Ross Smith
Gary Anderson (25) - John Bowles
John Part (9) - Kevin Dowling
Brendan Dolan (24) - Joe Murnan
Robert Thornton (5) - Vincent van der Voort (Q)

Mark Walsh (28) - Christian Kallinger (Q)

Peter Wright (12) - Max Hopp (Q)

Mark Webster (21) - Dennis Smith
Wes Newton (4) - Paul Barham
Colin Osborne (29) - Steve West
Andy Hamilton (13) - Roland Scholten (Q)

Colin Lloyd (20) - Jamie Lewis

Jelle Klaasen (Q) - Steve Hine
Arron Monk (31) - Thomas Seyler (Q)
Paul Nicholson (15) - Nigel Heydon
James Wade (18) - Ronny Huybrecths (Q)

Justin Pipe (7) - Kevin McDine
Andy Smith (26) - Mensur Suljovic (Q)

Erwin Friedl (Q) - Steve Beaton
Richie Burnett (23) - John Henderson
Raymond van Barneveld (6) - Antonio Alcinas (Q)
Kevin Painter (27) - Terry Temple
Kim Huybrechts (11) - Joe Cullen
Stuart Kellett (22) - Darren Webster
Dave Chisnall (3) - Andreas Pur (Q)

Jamie Caven (30) - Bernd Roith (Q)

Leon de Geus (Q) - Jim Walker
Mervyn King (19) - Peter Martin (Q)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése